Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Prawdziwy sukces wymaga odwagi i niewzruszonej wiary w powodzenie. W latach 90. kiedy zaczynaliśmy swoją działalność, Polska była krajem wielkich przemian gospodarczych i ustrojowych, których charakter wciąż jeszcze się kształtował. Inwestowanie w tworzywa sztuczne – wówczas niezbyt powszechne i mało rozpoznawalne – wydawało się sporym ryzykiem. Zachęceni słowami jednego z bohaterów filmu "Absolwent", zgodnie z którymi "przyszłość to plastik", postanowiliśmy zaryzykować.

Uwierzyliśmy, że marzeń nie warto ograniczać, dlatego od początku przyjęliśmy założenie, że nasza firma stanie się organizacją ogólnopolską oraz liderem w dystrybucji tworzyw sztucznych. Dzisiaj zajmujemy się budowaniem organizacji europejskiej, a naszym celem jest być liderem w Europie Środkowo-Wschodniej.

Odpowiedzialność, którą ponoszą konstruktorzy i wykonawcy projektów budowlanych, stawia przed firmą ambitne zadanie. Kontrahenci wymagają materiałów o najwyższej jakości, oczekując jednocześnie atrakcyjnych cen. Dla sektora budowlanego oferujemy szeroki wybór materiałów największych producentów z całego świata. Są to produkty na dachy, ściany, elewacje, izolacje czy do prac wykończeniowych. Wszystkie oferowane przez nas materiały dla budownictwa przeszły odpowiednie badania i spełniają określone normy oraz posiadają wymagane certyfikaty.

W magazynach naszej firmy nie brakuje tworzyw, stosowanych zarówno w prostych rozwiązaniach przemysłowych, jak i w wysoko zaawansowanych konstrukcjach inżynieryjnych
. Wszystkie nasze produkty spełniają normy jakościowe i wymagania konstruktorskie oraz gwarantują precyzję wykonania. Oferowane materiały mają zastosowanie m.in. w produkcji ciągów technologicznych, obudów urządzeń i maszyn, elementów środków transportu, mebli, opakowań i placów zabaw.

Nasze atuty:

- Ugruntowana pozycja lidera w branży
- Najszersza gama produktów adresowanych do branży reklamowej, budowlanej i przemysłowej
- Fachowe doradztwo techniczne – profesjonalna kadra
- Bieżąca dostępność produktów z magazynu
- Dostawy bezpośrednie do klientów
- Formatowanie płyt oraz konfekcjonowanie folii i plandek
- Polityka kredytowa dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta
- Konkurencyjne ceny

Strona Internetowa:www.tuplex.pl
Wizytówka:www.tuplex.BudowawPolsce.pl
Email:warszawa@tuplex.pl
Telefon:+48 22 51 13 100
fax. +48 22 51 13 101
Ulica:Księcia Ziemowita 19
Kod pocztowy i Miasto:03-778 Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Zdjęcia dodatkowe
mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo