Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
Pro-Dom s.c.

Nasze doświadczenie zawodowe poparte jest praktyką budowlaną od 1995 roku a nasza firma powstała w 2006 roku. Specjalizujemy się w realizacji zadań związanych z wykonawstwem, pełnym zastępstwem inwestorskim, nadzorach budowlanych, przeglądach technicznych budynków, kosztorysowaniu budowlanym oraz w doradztwie budowlanym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i stosowne uprawnienia budowlane. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści budowlani.

Zapewniamy kompleksowe usługi m.in.: pomysł, projekt budowlany, pełne zastępstwo inwestorskie, nadzór inwestorski, kosztorysowanie oraz generalne wykonawstwo. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie usługi jak weryfikacja i ocena kosztorysów budowlanych, wykonywanie przeglądów techniczne różnego rodzaju obiektów. A także sporządzanie książek obiektów budowlanych. Oferujemy pomoc w uzyskaniu zezwoleń i decyzji administracyjnych do rozpoczęcia prac.

W kontaktach z Klientem staramy się doradzić jak najlepsze rozwiązania tak, aby realizowana inwestycja, nie tylko spełniała wymogi estetyczne, ale była przy tym funkcjonalna i praktyczna. Gwarantujemy terminowość, rzetelność i uczciwą cenę.

Strona Internetowa:www.pro-dom.wroclaw.pl
Wizytówka:www.prodom.BudowawPolsce.pl
Email:prodom@o2.pl
Telefon:+48 71 345-93-29
kom. +48 601-432-660
kom. +48 601-432-882
Ulica:Aleja Ludomira Różyckiego 1c
Kod pocztowy i Miasto:51-608 Wrocław
Województwo:Dolnośląskie
Zdjęcia dodatkowe
mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo