Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A. przyjęła rolę koordynatora przedsięwzięć z przygotowaniem inwestycji budowlanych, począwszy od etapu koncepcji poprzez proces uzgodnień oraz ich akceptacji, organizacji finansowania, aż do zakończenia budowy i przekazywania gotowych obiektów do użytkowania. Specjalnością Spółki jest również pełnienie funkcji inwestora zastępczego dla wyjątkowo skomplikowanych, dużych projektów inwestycyjnych, w tym projektów realizowanych po raz pierwszy na terenie Polski. W szczególności dotyczy to budowy obiektów, których parametry nie są przewidziane przez istniejące przepisy i warunki techniczne budowy.

Różnorodność rodzajowa funkcji obiektów i usług zrealizowanych przez Korporację Radex S.A., duży stopień złożoności procesów technologicznych, rozmiar poszczególnych przedsięwzięć, nowoczesność technik zarządzania, wysoka ranga partnerów kontraktowych i ich pozytywne oceny, predestynują Korporację Radex S.A. do uznania jej za podmiot wyjątkowy i unikalny w polskich warunkach, spełniający najwyższe standardy europejskie i światowe.

Korporacja Radex S.A. jest otwarta na każdego partnera (krajowego i zagranicznego), ciekawe pomysły wymagające ujęcia ich w formy organizacyjne, organizowanie finansowania dla dowolnie dużych procesów inwestycyjnych i zadań.

Korporacja Radex S.A. prowadzi rozległą działalność:

- projektowanie, wykonawstwo, usługi i dostawy,
- koordynujemy realizację inwestycji,
- prowadzimy zastępstwo inwestycyjne,
- wykonujemy obiekty w generalnym wykonawstwie,
- przyjmujemy zlecenia bezpośrednie,
- tworzymy spółki kapitałowe z udziałem kapitału polskiego i zagranicznego,
- organizujemy finansowanie inwestycji, korzystając ze środków krajowych i zagranicznych,
- wykonujemy studium opłacalności inwestycji,
- oferujemy pomoc w kojarzeniu partnerów gospodarczych

Jesteśmy otwarci na każdą poważną propozycję współpracy na dowolnym etapie realizacji procesów inwestycyjnych. Jednocześnie podkreślamy, że naszą działalność reguluje wewnętrzny kodeks etyczny, który wyklucza podejmowanie działań na granicy legalności, działań nieetycznych lub działań naruszających zasady moralne.

Strona Internetowa:www.korporacjaradex.pl
Wizytówka:www.korporacjaradex.BudowawPolsce.pl
Email:sekretariat@korporacjaradex.pl
Telefon:tel. +48 22 814 15 18
fax. +48 22 811 22 73
Ulica:Marywilska 34
Kod pocztowy i Miasto:03-228 Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Zdjęcia dodatkowe
mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo