Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
ARMAX Sp. z o.o. Sp.k.

Firma „ARMAX” powstała w 1992 roku oferując produkty branży armaturowo - pompowej. Od 1994 roku poszerzyliśmy zakres naszej działalności o sprzedaż i wynajem maszyn budowlanych oraz usługi serwisowe. Doświadczenie w branży zdobyte w trakcie wieloletniej współpracy z renomowanymi producentami takimi jak GRUNDFOS, HONDA, WACKER, WEBER, MASTER, TAKEUCHI , KAESER sprawia, że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na krajowym rynku maszyn budowlanych.

Od początku działalności oferowaliśmy klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie jakościowym, czego potwierdzeniem było uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2000 w zakresie zarządzania jakością. Nasi doświadczeni handlowcy służą radą i pomocą techniczną przy doborze interesujących Państwa maszyn i urządzeń w trakcie przygotowywania oferty handlowej oraz na całym etapie realizacji zamówienia.
     
Najwyższy poziom usług oraz oferowanego sprzętu, zaufanie i zadowolenie klientów zostało potwierdzone wieloma wyróżnieniami przyznanymi przez znanych producentów krajowych i zagranicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów ustawicznie pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty oraz poprawą jakości obsługi klienta.

Prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny maszyn i urządzeń. Wykonujemy również naprawy i przeglądy maszyn budowlanych, pomp, nagrzewnic oraz sprzętu do pielęgnacji zieleni. Oferujemy na korzystnych warunkach wynajem maszyn budowlanych, pomp elektrycznych i spalinowych, agregatów prądotwórczych oraz nagrzewnic powietrza

Strona Internetowa:www.armax.com.pl
Wizytówka:www.armax.BudowawPolsce.pl
Email:formularz@armax.com.pl
Telefon:+48 33 817-33-33
fax. +48 33 811-33-35
Ulica:Wyzwolenia 49
Kod pocztowy i Miasto:43-300 Bielsko-Biała
Województwo:Śląskie
Zdjęcia dodatkowe
mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo