Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Budowlany - Orły Polskiego Budownictwa 2011

26-01-2011


Ogólnopolski Konkurs ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA to przedsięwzięcie niezwykle ważne w branży budowlanej. 


OPB.jpg

Ogólnopolski Konkurs Budowlany „Orły Polskiego Budownictwa”
organizowany przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o., jest projektem, który na stałe wpisuje się w działania związane z promocją i wspieraniem przedsiębiorstw działających na polskim rynku budowlanym.

Głównym celem konkursu, który doskonale służy rozwojowi branży jest propagowanie przedsiębiorstw z sektora budownictwa, tworzących budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne. Firmy nagrodzone w tym konkursie są zarządzane w sposób zgodny z najwyższymi standardami, kierują się zasadami etyki oraz wykazują dużą dbałość o swoich pracowników i z pewnością mogą być wzorem do naśladowania.

orly_21.jpgStałym punktem uroczystości jest aukcja charytatywna, z której dochód przeznaczony jest na wsparcie stowarzyszenia „Budzimy Nadzieję” z Drzewicy, działającego na rzecz osób niepełnosprawnych.

Konkurs jest adresowany do wszystkich przedsiębiorców z sektora budownictwa niezależnie od charakteru własności zakładu pracy, jego wielkości, liczby zatrudnionych pracowników. Przedsiębiorstw działających na terenie Polski oraz wszystkich firm mających w Polsce swoje oddziały lub przedstawicielstwa.


Wszelkich informacji udziela biuro konkursu:

EUROPA 2000 Consulting Sp z o.o.

ul. Popas 7
02-196 Warszawa
tel. +48 (22) 609 18 10
fax +48 (22) 609 18 20
e-mail: sekretariat@orlybudownictwa.pl
WWW: www.orlybudownictwa.pl

OPB.jpg


 budowa logo

                                    Patronem medialnym konkursu

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo